Bud's First Japanese Words

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Nimble Minds
Çocuklar için ya da öğrenmeye yeni başlayanlar için üretilmiş olan bu oyun sayesinde Japoncayı kolay bir biçimde öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Okul öncesi dönemde çocuğun zeka yapısının gelişip çocuğunuzun diğer arkadaşlarından çok daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlayacak olan bir çok aktivite vardır. Bu aktiviteler çocuğun ileri dönemde hayatınız kolaylaştıracak olan sorunlara daha akılcı çözümler getirmesini sağlayacak olan aktiviteler çocuğunuzu son derece geliştirir.

Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir. Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır.

Bu oyun içerisinde değişen ve gelişen dünyanın yeni dili Japonca hakkında fazlaca bilgi edineceğiniz ortam bulunacaktır. Bu oyun sayesinde siz de çocuğunuz ile beraber bu programı kullanarak Japonca öğrenebilirsiniz. İçerisinde gerçek günlük hayat kullanılarak hazırlanmış olan animasyonlar yer almaktadır. Bu animasyonlar ile artık bu dili öğrenmek sizin için çok kolay. Çocuğunuzun zeka seviyesine son derece faydalı olacak olan oyuna sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin.

Daha Fazla Göster
Bud's First Japanese Words indir